Jäsenyritykset Pohjois-Suomessa ja Lapissa

Talonrakennusteollisuus ry:n jäsenyritykset on esitelty piirikohtaisesti kunkin piiriyhdistyksen julkaisemassa Luotettavat rakentajat -julkaisussa.

Pohjois-Suomi

Lappi

Jäsenyritysten verkkosivut

Pohjois-Suomi

Apsilon Oy, www.apsilon.fi
Hartela Pohjois-Suomi Oy, www.hartela.fi
Ins. tsto Tarmo-Rakenne Oy, www.tarmo-rakenne.fi
Kymsol Oy, www.kymsol.com
Lapin Teollisuusrakennus Oy, www.ltr.fi
LTM-Rakennus Oy, www.ltm.fi
Lujatalo Oy Pohjois-Suomi, www.lujatalo.fi
NCC Suomi Oy Pohjois-Suomi, www.ncc.fi
Nastarakennus Oy, www.nastarakennus.fi
Oulun PM-Rakennus Oy, www.oulunpmrakennus.fi
Peab Oy, Pohjois-Suomi www.peab.fi 
PERI Suomi Ltd Oy, www.peri.fi
Pohjola Rakennus Oy Suomi, www.pohjolarakennus.fi
Pohjolan Kiinteistörakenne Oy, www.kiinteistorakenne.fi 
Purkupiha JT Asbesti Oy, www.purkupiha.fi
Rakennus M Karjalainen Oy, www.rakennusmk.fi
Rakennus Takalahti Oy, www.rakennustakalahti.fi
Rakennus - Hanka Oy, www.rakennus-hanka.fi
Rakennus-Koskela Oy, www.rakennuskoskela.fi
Rakennus-Paumer Oy, www.rakennus-paumer.fi
Rakennus Miilukangas Oy, www.miilukangas.fi
Rakennusliike Halonen Oy, www.rkl-halonen.fi
Rakennusliike Lapti Oy, www.lapti.fi
Rakennusliike Sorvoja Ky, www.sorvojaoy.com
Siklatilat Oy, www.sikla.fi
Sisärakenne Kukkola Oy, www.inlook.fi
Skanska Talonrakennus Oy, www.skanska.fi
Sotkamon Rakennus Oy, www.sotkamonrakennus.fi
SRV Rakennus Oy Pohjois-Suomi Oy www.srv.fi
Telinekataja Oy, www.telinekataja.fi
Temotek Oy, www.temotek.fi
YIT Rakennus Oy, www.yit.fi

Lappi

Huoltokero Oy, www.lapinkero.fi
IP-Heikkilä Oy, www.ip-heikkila.fi
Juto Rakennus Oy, www.jutorakennus.fi
Lapin Mestarirakentajat Oy, www.lapinmestarirakentajat.fi
Lapin Teollisuusrakennus Oy, www.ltr.fi
Lapin Timanttisahaus Oy, www.lapintimanttisahaus.fi
Laplan Oy, www.laplan.fi
NCC Suomi Oy, Pohjois-Suomi, www.ncc.fi
Pallas Rakennus Lappi Oy, www.pallasrakennus.fi
Rakennusliike M Kurtti Oy, www.mkurtti.com
Rakennusliike RPJ Oy, www.rpj.fi
RovaLappi Rakennus Oy, www.rovalappi.fi
TKS-Nord Rakentajat Oy
Tornion Harjateräs Oy, www.trht.fi
YIT Rakennus Oy Lappi, www.yit.fi